اتفاق فوتسال نونهالان ناشی از تعلل ورزش و جوانان بود

اتفاق فوتسال نونهالان ناشی از تعلل ورزش و جوانان بود

اتفاق فوتسال نونهالان ناشی از تعلل ورزش و جوانان بود

نوشته شده توسط : / خبرهای ورزشی / سه شنبه, 10 آبان 1401 07:36

 مشکل میزبانی کلاردشت؟ همین‌جا مسابقات جهانی رزمی برگزار کردیم!/ مشکل زندی‌بتن را با کمک دستگاه‌ها حل می‌کنیم

 

 

فرماندار کلاردشت مشکل نبود دستگاه شوک قلبی در میزبانی لیگ نونهالان استان را ناشی از اقدام دیرهنگام اداره ورزش و جوانان این شهرستان دانست.

 فقیه نصیری، فرماندار کلاردشت در خصوص سلب امتیاز میزبانی کلیه رخدادهای فوتسالی از این شهرستان پس از اتفاقات لیگ نونهالان، گفت: متاسفانه اتفاقی که افتاد ناشی از آن بود که مسئولان برگزاری بازی که به اداره ورزش و جوانان باز می‌گردد برای تجهیزات موردنیاز و ملزومات بازی دیراقدام کردند؛ با توجه به اینکه باید زودتر خواسته خود را می‌گفتند ولی دیر اتفاق افتاد.

او افزود: شهرستان کلاردشت آمادگی کامل برای انجام میزبانی‌های ورزشی را دارد و حرکتی که اتفاق افتاد تنها به این خاطر بود که ورزش و جوانان با تاخیر عمل کرد.

فقیه نصیری در پاسخ به اینکه چرا میزبانی‌های زندی‌بتن به عنوان تنها نماینده لیگ‌برتری فوتسال کلاردشت به چالوس منتقل شده؟ گفت: میزبانی این تیم در سالیان قبل در سالن کلاردشت انجام می‌شد و شهرستان و فرمانداری آمادگی آن را دارد که میزبانی‌ها در را همین جا انجام دهد.

فرماندار کلاردشت در واکنش به نامه سازمان لیگ فوتسال در خصوص لغو میزبانی‌ زندی‌بتن در این شهرستان، مدعی شد: اگر سازمان لیگ این خواسته را داشته که از دید خودشان هم درست است باید قبل از شروع لیگ این نگرانی را اعلام کنند. آنها هم دیر اعلام کردند. بعضی کارها نیاز به هماهنگی دارد و باید درخواست کنند و اگر شهرستان اقدام نکرد تصمیم جدید بگیرند.

او تصریح کرد: ما اخیرا بازی رزمی و بین‌المللی و کشوری را در همین سالن با حضور تماشاگر برگزار کردیم و بازی‌ها بدون مشکل بود. فوتسال تخصص من نیست ولی به عنوان فرماندار اینجا هستم که این مشکلات را حل کنم. ما وظیفه داریم به امور ورزش و جوانان کمک کنیم و بی‌منت و با افتخار هر گونه کمکی که برای گرهگشایی کار است را در امر ورزش انجام دهیم.

فقیه نصیری در پاسخ به این سئوال آیا همتی برای حل مشکل میزبانی زندی‌بتن و حضور مردم کلاردشت برای تماشای بازی‌های تیم‌شان وجود دارد یا خیر؟ گفت: باید دوستان تشریف بیاورند و خواسته‌شان را بگویند تا مسئولین مرتبط را دعوت کرده و مشکل را حل کنیم. حتی اگر زمان اجازه بدهد برای ادامه مسابقات لیگ این مشکل میزبانی مرتفع خواهد ‌شد. مشکلی که زندی‌بتن دارد را با کمک دستگاه‌ها و در جلسه ای با حضور آنها حل خواهیم کرد./ پایگاه خبری فوتسال 

نویسنده

Super User

Super User

Please publish modules in offcanvas position.